Haberler   |   SSS   |   İrtibat Telefonu: 0 (216) 469 50 10         
ANASAYFA HAKKIMIZDA AVUKATLARIMIZ İLETİŞİM ONLINE DANIŞMANLIK

E-BÜLTEN
Ad Soyad
E-Posta

ONLINE DANIŞMANLIK
Ozturkatlihan.av.tr online danismanlik hizmetini kural olarak ucretsiz vermektedir. Ancak yonelttiginiz sorularin tarafimizca detayli bir arastirma yapmayi gerektirmesi halinde bir bilgilendirme mailiyle sizden ucret talep edilebilir.

Ucretsiz Online danismanlik hizmeti kapsaminda sorularilariniza verdigimiz cevaplar hukuki islerinizin takibi anlamina gelmez yalnizca bilgilendirme mahiyetindedir.

Site güvenliğinin ve işlevselliğinin yüksek düzeyde muhafaza edilebilmesi ve site yazılımının gereksinimlerinden dolayı üyelerin kullanıcı adi (nick name) ve  e-posta adresi bildirmeleri zorunlu kılınmıştır. Bunun haricinde hiçbir kişisel bilgi (isim ve soyisim, adres, telefon numarası, vatandaşlık numarası gibi) tarafımızca sizden istenmemektir ve bu bilgilerin paylaşımı da yasaklanmıştır.

Ozturkatlihan.av.tr kisisel bilgilerinizi ucuncu kisilerle hicbir sekilde paylasmamaktadir. Ancak gerekli goruldugu takdirde kisisel bilgiler yayinlanmadan soru ve cevap iceriklerinin sitede ve sair alanlarda paylasim hakkini sakli tutar.
Öneri - Şikayet Formu
Konu :
Adı :
Soyadı :
Tel :
E-Mail :
Açıklama / Mesaj :
   
Anasayfa Hakkımızda Avukatlarımız İletişim Online Danışmanlık
 
Copyright 2013 © ozturkatlihan.av.tr